KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769086
nr 1276 9086
Ragnar Lindström, "Violinist". Signerad, daterad -31. Olja på duk, 33x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:52:10
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr